Deze prachtige, vrijstaande woning in nieuwstaat (2018) is perfect onderhouden, instapklaar en afgewerkt met hoogwaardige materialen, waaronder duurzame gevelbekleding (Keralit) en bakeliet schakelmateriaal en stopcontacten. Gesitueerd in de bosrijke en kindvriendelijke omgeving van woonwijk ’t Soperse Bos. Beleef een ultiem vakantiegevoel op dit ruime perceel in een autoluwe wijk, gelegen onder de rook van ‘s-Hertogenbosch. Bewoners van deze woonwijk kunnen gebruik maken van diverse faciliteiten van het nabijgelegen vakantiepark ‘Het Dierenbos’: met o.a. speeltuin, binnen- en buitenzwembad, natuurvijver, restaurant, dierenpark en supermarkt. Permanente bewoning is op dit voormalige deel van het park toegestaan door de gemeente.
Inhoud ca. 540 m3, woonopp ca. 124 m2, perceelopp ca. 500 m2, bouwjaar 2018
Begane grond:
Binnenkomst in de sfeervolle living met houtkachel en een prachtige erker met grote raampartijen (gedeeltelijk glas-in-loodramen) tot aan de 1e verdieping. Deze raampartijen zorgen voor een heerlijk licht en open karakter en vrij zicht op de tuin. De woonkamer is perfect afgewerkt met een gecoate cementdekvloer met vloerverwarming en strak gestucte wanden. Vanuit het eetgedeelte, alsmede vanuit de keuken bieden dubbele, openslaande deuren toegang tot de mooi aangelegde tuin rondom met volop privacy en zon. De open keuken is uitgerust in massief hout en beschikt over benodigde inbouwapparatuur: o.a. close in boiler, 5-pits gasfornuis met oven, afzuigkap en vaatwasser. Vanuit de entree zijn verder nog de meterkast en de met stijl afgewerkte toiletruimte bereikbaar. De riante tuin is aangelegd met een groot gazon, vijver, tuinhuis met elektra aansluiting en vrijstaande berging welke gebruikt wordt als hobby- en opslagruimte.
1e Verdieping:
Via de eikenhouten trapopgang is de overloop met half open vide te bereiken. Deze vide is indrukwekkend te noemen met uitzicht op de enorme raampartijen van de hoge erker, die fantastisch uitzicht biedt over de mooie beplanting van de tuin. Vanaf hier zijn de moderne badkamer en twee volwaardige slaapkamers bereikbaar. De royale hoofdslaapkamer is voorzien van een groot dakkapel en heeft op een speelse manier, middels een verschuifbare trap, toegang tot de bergzolder. Deze zolder is op stahoogte, biedt ontzettend veel opbergruimte en is tevens de standplaats van de Cv-ketel. Naast toegang tot de bergzolder, is middels de hoofdslaapkamer ook de luxe badkamer bereikbaar. De badkamer is voorzien van elektrische vloerverwarming, mechanische ventilatie en zeer complete uitrusting met een ligbad, inloopdouche, zwevend toilet en een stijlvol wastafelmeubel met dubbele kraan. Middels het draai/-kiepraam met ventilatierooster is deze ruimte, naast de mechanische ventilatie, ook op natuurlijke manier te ventileren. Op de tweede slaapkamer aan de voorzijde van de woning zijn, zoals op meerdere plekken in de woning, de dakspanten mooi in het zicht gelaten. Middels een op maat gemaakte kast is hier de aansluiting voor de wasapparatuur keurig ingebouwd.
Deze unieke, vrijstaande woning is smaakvol afgewerkt met hoogwaardige materialen, grotendeels voorzien van dubbele beglazing (HR++) en gelegen in de woonwijk ‘t Soperse Bos. Op loopafstand bevindt zich, naast de voorzieningen van het park, ook een prachtig landschap met een grote vijver en bosgebied. Daarnaast zijn alledaagse voorzieningen op korte afstand gelegen, evenals de nabijgelegen uitvalswegen A2 en A59.
Op zoek naar een partner voor de aankoop of verkoop van een huis? Of advies over uw hypotheek of verzekering? We horen het graag.
Boumij Makelaars Hekellaan 6 5211 LX 'S-Hertogenbosch |
073 - 61 22 344 info@boumij.nl |