Snel naar:
OmschrijvingKenmerkenFoto'sKaart

Wateringen 37

5236 SJ 'S-HERTOGENBOSCH

Prijs
€ 469.000
Woon Opp.
166 m²
Perceel Opp.
129 m²
Bouwjaar
2001
Wateringen 37  5236 SJ 'S-HERTOGENBOSCHWateringen 37  5236 SJ 'S-HERTOGENBOSCHWateringen 37  5236 SJ 'S-HERTOGENBOSCHWateringen 37  5236 SJ 'S-HERTOGENBOSCHWateringen 37  5236 SJ 'S-HERTOGENBOSCHWateringen 37  5236 SJ 'S-HERTOGENBOSCHWateringen 37  5236 SJ 'S-HERTOGENBOSCHWateringen 37  5236 SJ 'S-HERTOGENBOSCHWateringen 37  5236 SJ 'S-HERTOGENBOSCHWateringen 37  5236 SJ 'S-HERTOGENBOSCHWateringen 37  5236 SJ 'S-HERTOGENBOSCHWateringen 37  5236 SJ 'S-HERTOGENBOSCHWateringen 37  5236 SJ 'S-HERTOGENBOSCHWateringen 37  5236 SJ 'S-HERTOGENBOSCHWateringen 37  5236 SJ 'S-HERTOGENBOSCHWateringen 37  5236 SJ 'S-HERTOGENBOSCHWateringen 37  5236 SJ 'S-HERTOGENBOSCHWateringen 37  5236 SJ 'S-HERTOGENBOSCHWateringen 37  5236 SJ 'S-HERTOGENBOSCHWateringen 37  5236 SJ 'S-HERTOGENBOSCHWateringen 37  5236 SJ 'S-HERTOGENBOSCHWateringen 37  5236 SJ 'S-HERTOGENBOSCHWateringen 37  5236 SJ 'S-HERTOGENBOSCHWateringen 37  5236 SJ 'S-HERTOGENBOSCHWateringen 37  5236 SJ 'S-HERTOGENBOSCHWateringen 37  5236 SJ 'S-HERTOGENBOSCHWateringen 37  5236 SJ 'S-HERTOGENBOSCHWateringen 37  5236 SJ 'S-HERTOGENBOSCHWateringen 37  5236 SJ 'S-HERTOGENBOSCHWateringen 37  5236 SJ 'S-HERTOGENBOSCHWateringen 37  5236 SJ 'S-HERTOGENBOSCHWateringen 37  5236 SJ 'S-HERTOGENBOSCH

Omschrijving Wateringen 37 'S-HERTOGENBOSCH

In het populaire Empel gelegen, fraai onder architectuur vormgegeven gezinswoning welke is opgebouwd in maar liefst 4 woonlagen met vide en beschikt over 4 slaapkamers, dubbele oprit, achtertuin op het zuidwesten en biedt de mogelijkheid tot creëren van een dakterras. Deze verrassend ruime woning is goed geïsoleerd, fantastisch gelegen op korte afstand van de Maas en haar uiterwaarden en ideaal voor eenieder die wil wonen met alle comfort, in combinatie met de gunstige ligging ten opzichte van winkels, basisscholen en uitvalswegen.

Inhoud ca. 597 m3, woonopp ca. 166 m2 perceelopp ca. 129 m2, bouwjaar 2001.

Begane grond:
Entree/hal met meterkast, trappenhuis naar de 1e verdieping, toiletruimte en toegang tot de inpandige garage. Deze garage is voorzien van een kanteldeur en functioneert als opslagruimte en stalling van o.a. fietsen. Daarnaast bevindt zich hier het aansluitpunt voor de wasapparatuur. Vanuit de hal is ook de moderne woonkeuken met trapopgang naar de vide bereikbaar. Door de grote raampartijen gericht op de achtertuin en open vide komt deze ruimte bijzonder ruimtelijk over en valt er veel daglicht binnen. Middels een schuifpui is de recent aangelegde, zonnige achtertuin op het zuidwesten bereikbaar. De tuin is ook achterom bereikbaar middels een poort naar de brandgang. Aan de achtergevel van de woning is een elektrische zonnescherm gevestigd. De open keuken staat in wandopstelling en is voorzien van inbouwspots- en apparatuur, waaronder 4-pits gasfornuis, afzuigkap, vaatwasser, koelkast en combi oven/magnetron. Zowel via de trapopgang in de keuken als via het trappenhuis in de hal is de eerste verdieping bereikbaar.

1e Verdieping:
Zowel het trappenhuis als trapopgang via de keuken biedt toegang tot de royale woonkamer met vide. Vanuit deze verdieping is wederom de fraaie architectuur met raampartijen en glazen trappenhuis goed zichtbaar. Daarnaast is de woonkamer keurig afgewerkt met een lichtgekleurde lamelparketvloer.

2e Verdieping:
Op de tweede verdieping bevinden zich de badkamer en 2 royale slaapkamers die zijn gepositioneerd over de volledige breedte van de woning. De slaapkamer aan de voorzijde is over de gehele breedte van de woning gepositioneerd en keurig afgewerkt met een laminaatvloer. Vanuit deze slaapkamer is toegang mogelijk tot de badkamer. De volledig betegelde badkamer is voorzien van een groot ligbad, douchecabine, 2 wastafels en toilet. De tweede slaapkamer aan de achterzijde is gelijk aan de slaapkamer aan de voorzijde. Van oudsher waren dit 2 slaapkamers, echter door wat kleine aanpassingen is hier één ruime slaapkamer van gemaakt. Het is dus mogelijk om met relatief weinig aanpassingen een extra slaapkamer te realiseren.

3e Verdieping:
Een grote lichtkoepel in het trappenhuis geeft een extra ruimtelijk, licht effect op de overloop, welke is voorzien van airconditioning. Daarnaast biedt deze verdieping nog ruimte voor 2 slaapkamers, standplaats van de Cv-ketel en de mogelijkheid tot het realiseren van een riant dakterras!

Deze royale gezinswoning is goed onderhouden en geheel voorzien van dubbele beglazing. Ideaal gelegen in een groene en kindvriendelijke wijk in Empel, op korte afstand van alle dagelijkse voorzieningen als scholen, een supermarkt en sportverenigingen. Ook de natuurliefhebber is hier op zijn plaats: de Empelse Dijk, het Maximakanaal en het kanaalpark zijn onderdeel van de woonomgeving. Overige voorzieningen als de uitvalswegen en de Bossche binnenstad zijn tevens snel bereikbaar.



Download document

Kenmerken

Overdracht

Status
BESCHIKBAAR
Vraagprijs
€ 469.000

Bouwvorm

Soort woning
EENGEZINSWONING
Type woning
TUSSENWONING
Bouwjaar
2001
Energielabel
A

Oppervlakte en inhoud

Woonopppervlakte
166 m²
Perceeloppvervlakte
129 m²
Inhoud
597 m³
Overige inpandige ruimte
17 m³
Gebouwgebonden buitenruimte
43 m³

Indeling

Aantal kamers
6
Aantal slaapkamers
4

Buitenruimte

Ligging
IN WOONWIJK VRIJ UITZICHT
Tuin
ACHTERTUIN
Tuinpositie
ZUIDWEST
Tuinkwaliteit
-
Bergin/Schuur
-
Garage
INPANDIG

Neem contact met ons op

Op zoek naar een partner voor de aankoop of verkoop van een huis? Of advies over uw hypotheek of verzekering? We horen het graag.

Contactgegevens

Boumij Makelaars
Hekellaan 6
5211 LX 'S-Hertogenbosch
073 - 61 22 344

KvK nummer: 16080762
BTW nummer: NL.8045.04.702.B.01

Funda Boumij   Facebook Boumij

Stuur ons een bericht