Snel naar:
OmschrijvingKenmerkenFoto'sKaart

Philips de Tweedestraat 29

5216 AG 'S-HERTOGENBOSCH

Prijs
€ 400.000
Woon Opp.
82 m²
Perceel Opp.
-
Bouwjaar
1962
Philips de Tweedestraat 29  5216 AG 'S-HERTOGENBOSCHPhilips de Tweedestraat 29  5216 AG 'S-HERTOGENBOSCHPhilips de Tweedestraat 29  5216 AG 'S-HERTOGENBOSCHPhilips de Tweedestraat 29  5216 AG 'S-HERTOGENBOSCHPhilips de Tweedestraat 29  5216 AG 'S-HERTOGENBOSCHPhilips de Tweedestraat 29  5216 AG 'S-HERTOGENBOSCHPhilips de Tweedestraat 29  5216 AG 'S-HERTOGENBOSCHPhilips de Tweedestraat 29  5216 AG 'S-HERTOGENBOSCHPhilips de Tweedestraat 29  5216 AG 'S-HERTOGENBOSCHPhilips de Tweedestraat 29  5216 AG 'S-HERTOGENBOSCHPhilips de Tweedestraat 29  5216 AG 'S-HERTOGENBOSCHPhilips de Tweedestraat 29  5216 AG 'S-HERTOGENBOSCHPhilips de Tweedestraat 29  5216 AG 'S-HERTOGENBOSCHPhilips de Tweedestraat 29  5216 AG 'S-HERTOGENBOSCHPhilips de Tweedestraat 29  5216 AG 'S-HERTOGENBOSCHPhilips de Tweedestraat 29  5216 AG 'S-HERTOGENBOSCHPhilips de Tweedestraat 29  5216 AG 'S-HERTOGENBOSCHPhilips de Tweedestraat 29  5216 AG 'S-HERTOGENBOSCHPhilips de Tweedestraat 29  5216 AG 'S-HERTOGENBOSCHPhilips de Tweedestraat 29  5216 AG 'S-HERTOGENBOSCHPhilips de Tweedestraat 29  5216 AG 'S-HERTOGENBOSCHPhilips de Tweedestraat 29  5216 AG 'S-HERTOGENBOSCHPhilips de Tweedestraat 29  5216 AG 'S-HERTOGENBOSCHPhilips de Tweedestraat 29  5216 AG 'S-HERTOGENBOSCHPhilips de Tweedestraat 29  5216 AG 'S-HERTOGENBOSCHPhilips de Tweedestraat 29  5216 AG 'S-HERTOGENBOSCH

Omschrijving Philips de Tweedestraat 29 'S-HERTOGENBOSCH

Compleet en smaakvol gemoderniseerd 3-kamer appartement op de 5e en tevens bovenste verdieping van een kleinschalig appartementencomplex met mooie, weidse zichtlijnen over de omgeving. Het appartement beschikt over 2 balkons, ruime privé berging, lift en voldoende parkeergelegenheid in de directe omgeving. Gelegen op een toplocatie in ’s-Hertogenbosch-Zuid. Immers, op loopafstand van de Bossche binnenstad, natuurgebied Het Bossche Broek, de Zuiderplas en in de nabijheid van diverse voorzieningen, waaronder winkelcentrum Pettelaarpoort, scholen en de uitvalswegen. Ook het Centraal Station is met de fiets eenvoudig en snel bereikbaar.

Inhoud ca. 266 m3, woonoppervlakte ca. 82 m2, bouwjaar 1962.

Begane grond:
Centrale entree/hal met lift, trapopgang en directe toegang tot de inpandig te bereiken, keurig afgewerkte berging.

5e Verdieping:
Portiek met entree tot een tweetal appartementen. Entree van het appartement in de ruime hal met de moderne toiletruimte, vernieuwde meterkast en een Frans eikenhouten vloer, die door is gelegd in de living en de slaapkamers. Gezien de omvang van de hal kan deze prima als werkplek dienst doen. Dubbele deuren bieden vanuit de hal toegang tot de royale living, die door de grote raampartijen aan weerszijden van veel lichtinval geniet. Vanuit de living leiden openslaande deuren naar het balkon aan de achterzijde van het complex. Door de ligging op het noordwesten kunt u hier aan het einde van de dag fijn genieten van het zonnetje en van mooi, weids uitzicht.
De living staat in open verbinding met de moderne, witte keuken in L-vorm en is uitgerust met alle wenselijke inbouwapparatuur: vaatwasser, combi-oven/magnetron, koelkast, vriezer, 5-pits gasfornuis en een afzuigkap. Ook bevindt zich hier de aansluiting voor de wasmachine.
Vanuit de keuken is het 2e terras bereikbaar, ditmaal gelegen op het zonnige zuidoosten. Twee grote openslaande deuren fungeren zomers als windscherm, ’s winters als deuren om het terras gedeeltelijk af te sluiten en te transformeren naar een wintertuin/serre. Een unieke constructie, waardoor de buitenruimte het gehele jaar optimaal benut kan worden.
Het appartement beschikt over 2 slaapkamers, waarvan de hoofdslaapkamer is voorzien van een vaste garderobekast. De slaapkamer aan de voorzijde heeft een deur naar het balkon en in een vaste kast bevindt zich de boiler. De moderne badkamer is direct bereikbaar vanuit de hoofdslaapkamer, is fraai betegeld en uitgerust met een inloopdouche en een wastafelmeubel.

Dit aantrekkelijke 3-kamerappartement is instapklaar en geheel uitgerust met dubbele beglazing (met uitzondering van een paar bovenlichten) en strak gestucte wanden en plafonds. Door de diverse balkons bestaat de mogelijkheid voor de bewoners om naar wens een plekje te vinden in de zon of de schaduw, met een leuk uitzicht op de levendige omgeving. Het appartement is zeer gunstig gelegen in ’s-Hertogenbosch Zuid, één van de meest gewilde stadsdelen. Kenmerkend vanwege het vele groen, het prettige leefklimaat, de snelle ontsluiting richting de snelwegen en alle wenselijke voorzieningen in de directe omgeving. Parkeren kan voor het complex middels een direct te verkrijgen parkeervergunning.



Download document

Kenmerken

Overdracht

Status
BESCHIKBAAR
Vraagprijs
€ 400.000

Bouwvorm

Soort woning
APPARTEMENT
Type woning
PORTIEKFLAT
Bouwjaar
1962
Energielabel
F

Oppervlakte en inhoud

Woonopppervlakte
82 m²
Perceeloppvervlakte
-
Inhoud
266 m³
Overige inpandige ruimte
Gebouwgebonden buitenruimte

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2

Buitenruimte

Ligging
IN WOONWIJK VRIJ UITZICHT
Tuin
GEEN TUIN
Tuinpositie
-
Tuinkwaliteit
-
Bergin/Schuur
INPANDIG
Garage
GEEN GARAGE

Neem contact met ons op

Op zoek naar een partner voor de aankoop of verkoop van een huis? Of advies over uw hypotheek of verzekering? We horen het graag.

Contactgegevens

Boumij Makelaars
Hekellaan 6
5211 LX 'S-Hertogenbosch
073 - 61 22 344

KvK nummer: 16080762
BTW nummer: NL.8045.04.702.B.01

Funda Boumij   Facebook Boumij

Stuur ons een bericht