Dorpstraat 5J te Geffen
In de voormalige 'feestzaal' van 'De Gouden Leeuw' zijn 12 fraaie koop appartementen gerealiseerd. Rustig gelegen in een besloten hof, maar toch midden in het centrum van Geffen met alle voorzieningen op loopafstand. De appartementen zijn allen voorzien van een heerlijke buitenruimte, twee parkeerplaatsen, berging en worden compleet afgewerkt opgeleverd.
Het gemoedelijke Geffen heeft een prima voorzieningenniveau, zoals een basisschool, kinderopvang, medische voorzieningen, bakker, slager, drogist, supermarkt, sportaccommodaties etc. De ligging is perfect: de A59 is binnen enkele minuten te bereiken (’s-Hertogenbosch ligt op slechts 10 autominuten) en de busverbindingen naar de grote steden zijn ook goed. In het naastgelegen Oss bevindt zich een NS-station. Recreatiegebied "De Geffense Plas" biedt op zomerse dagen volop zwemvertier.
Op zoek naar een partner voor de aankoop of verkoop van een huis? Of advies over uw hypotheek of verzekering? We horen het graag.
Boumij Makelaars Hekellaan 6 5211 LX 'S-Hertogenbosch |
073 - 61 22 344 info@boumij.nl |