De projectwebsite is live! Klik hier om naar de projectwebsite te gaan.
Landgoed Coudewater is een prachtige stukje natuur tegen Den Bosch aan. Hier kom je tot rust en woon je op een prachtige plek in het groen, maar je bent met de fiets ook in een kwartiertje in de binnenstad van Den Bosch.
Birgitta
Een van de parels op De Lobben is omgedoopt tot appartementencomplex Birgitta. Birgitta is een van de specials, gelegen tussen de woningen op de Woonlobben achter Mariënwater, en bestaat uit 15 ruime appartementen.
Wilt u op de hoogte blijven van de ontwikkelingen en start verkoop van de appartementen in het complex Birgitta? Meld u dan aan op de projectwebsite als belangstellende!
Op zoek naar een partner voor de aankoop of verkoop van een huis? Of advies over uw hypotheek of verzekering? We horen het graag.
Boumij Makelaars Hekellaan 6 5211 LX 'S-Hertogenbosch |
073 - 61 22 344 info@boumij.nl |